Vozový park

Cisternová automobilová stříkačka CAS 25

Požární automobil určený k zásahu v místech s nedostatkem vody. Vozidlo tvoří podvozek Š 706 RTHP (4x4), trambusová kabina pro osmičlennou posádku, ukládací prostory, nádrže na vodu a pěnidlo a čerpací zařízení.

ASC25RTHP / Rok výroby 1969 / Pořízená v roce 2004 od kolegů z Horní Plané

délka: 7550 mm / šířka: 2435 mm / výška: 2870 mm

celková hmotnost: 13 570 kg

motor: vznětový, naftový, čtyřdobý, kapalinou chlazený šestiválec 11 781 ccm

max. rychlost: 85 km/h

výkon čerpadla: 2500 l/min

tlak čerpadla: 0,8 MPa

nádrž na vodu: 3500 l

nádrž na pěnidlo: 200 l

Vybavení cisterny

Plovoucí motorové čerpadlo Kawasaki Agvafast - hlavní výkonový parametr: 1180lit/min

Radiostanice Motorola a přenosná radiostanice Entel 2x IDP Saturn 5 a 2x IDP 7

Hliníkový žebřík skládací 4ks

Proudnice 4 C52 1x B72

Hadice 8x B72 a 8xC52

Další vybavení

Sekera požárnická velká / Nůžky na střihání zámků / Ejektor / Sací koš / Směšovač / Lana / Nosítka / Klíče na hydrant / Hydrantový nástavec / Lékarna

...a mnoho dalšího co je potřeba při zásahu :-D

Dopravní automobil DA 8 Avia A31

Dopravní automobil je určen pro přepravu určitého počtu hasičů, přenosné motorové stříkačky a požárního příslušenství pro zásah. Motor je vznětový, čtyřdobý vodou chlazený. Hnaná je zadní náprava. Rám podvozku svařený, žebříkový. Kabina řidiče je celokovová dvou až tří místná. Na střeše je umístěno světelné a výstražné zařízení. Nástavba je svařena z ocelových profilů s nalepenými ocelovými plechy. Celá nástavba dopravního automobilu je uložena na strojovém spodku je rozdělena na dvě části. V přední části je prostor pro mužstvo. Zadní část je rozdělena mezistěnami a přepážkami je využita pro uložení příslušenství, jištěnému proti samovolnému pohybu úchytkami. Prostory pro příslušenství jsou z levé a pravé strany vozidla uzavřeny roletkami, u starších typů dveřmi. Zadními výklopnými dveřmi nástavby je přístupná přenosná motorová stříkačka PS 12, v době přepravy je zajištěná proti samovolnému posunu. Vysouvání a zasouvání stříkačky umožňuje sklápěcí můstek s pomocnými vodítky.

Avia DVS 12A30 - Pořízená v roce 2008 od kolegů z Tašovic (Rok výroby 1979)

Radiostanice Motorola a přenosná radiostanice Entel

Přenosná motorová stříkačka 12 rok výroby 1970

Přenosná elektrocentrála Honda - hlavní výkonový parametr: 5kVA

2x Osvětlovací stojany plus lampy

Motorová pila Husgwarna 268

Dřevorubecká sekera a lopatky

Neprůřezné kalhoty

7xhadice C52 6x hadice B75 Rozdělovač atd.

2xŽebřík skladací

2xHasicí přístroj

Lékarna

Lana statická

Dále vybavení na práci na vodě jako jsou vesty, neoprenové obleky, házecí pytlíky, helmy, lodní háček, záchraný kruh atd.

Dale vlastníme člun Yamo 340S, pádla Rafting, přívěsnou elektrocentrálu POS3 (Typ 7401) a přilby Gallet, ochrané oděvy Zahas a mnoho dalšího potřebného vybavení :-D